Марченко здобув свою другу перемогу в сезоні

iSport.ua,  7 травня 2019, 18:24
0
42
Ілля Марченко

Ілля Марченко здобув перемогу над шостим сіяним на турнірі в Шимкенті, домігшись потрібного результату наприкінці гри.

Друга ракетка України Ілля Марченко здобув другу перемогу поспіль і другу перемогу в сезоні взагалі, вигравши матч другого кола на турнірі в казахському Шимкенті.

Суперником українця був Володимир Ігнатік з Білорусі, який отримав від організаторів шостий номер посіву на турнірі. Українець виграв у трьох сетах - 3:6, 6:3, 6:4.

Суперники боролися за місце в третьому колі 2 години і 28 хвилин. У вирішальному сеті Марченко програвав 1:3, але далі виграв п'ять з наступних шість геймів.

За путівку до чвертьфіналу Ілля Марченко посперечається з переможцем зустрічі Санжар Файзієв (Узбекистан) - Роман Сафіуллін (Росія).