Біатлон: Кузьміна стала чемпіонкою світу у спринті

iSport.ua,  8 березня 2019, 18:33
0
248
Анастасія Кузьміна

Словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна виграла спринтерську гонку на чемпіонаті світу з біатлону, який проходить в Естерсунді.

Для триразової олімпійської чемпіонки це перше золото, здобуте на чемпіонатах світу. Раніше в її активі було срібло у мас-старті у 2009 році і бронза у спринті у 2011 році.

Друге місце посіла норвежка Інгрід-Ландмарк Тандревольд, а бронза у німкені Лаури Дальмаєр, яка лише на 0,6 секунди випередила шведку Анну Еберг.

Українки не зуміли впоратися зі стрільбою, тому Анастасія Меркушина та Валя Семеренко задовольнялися потраплянням у топ-30, а Юлія Джима з двома промахами на стійці може порадіти лише місцем у переслідуванні.

Віта Семеренко допустила чотири промахи й оновила особистий антирекорд на чемпіонатах світу - 76-е місце.