Дзюдо: українці завоювали срібло на Гран-прі в Тель-Авіві

Марина Черняк (праворуч)

Марина Черняк і Богдан Ядов принесли Україні дві медалі.

У Тель-Авіві (Ізраїль) стартував етап Світового туру по дзюдо.

У змаганні взяли участь українські дзюдоїсти - Марина Черняк і Богдан Ядов.

Українка завоювала срібну медаль в категорії до 48 кг. На шляху до фіналу Черняк перемогла росіянку Дар'ю Пічкальову, представницю Ізраїлю Ноу Міншкер і угорську дзюдоїстку Єву Черновскі. На жаль, у фінальній сутичці українка програла ізраїльтянці Ширі Рішоні.

Українська дзюдоїстка Дарина Білодід, яка є чемпіонкою світу в даній ваговій категорії, цей турнір пропустила.

Українець Богдан Ядов також завоював срібну медаль. Він виступив у ваговій категорії до 66 кг. Дзюдоїст виявився сильнішим за Руслана Турсуналієва з Киргизстану, ізраїльтянина Барухі Шмайлова з Ізраїлю і узбека Сардора Нуріллаєва. У фіналі Богдан не зміг перемогти італійця Мануеля Ломбардо.

Раніше повідомлялося, що українка Дарина Білодід стала найкращою дзюдоїсткою світу у ваговій категорії до 48 кг.