90
Дарина Снігур

Українська тенісистка здобула перемогу над п'ятою ракеткою турніру.

Юна українська тенісистка Дарина Снігур пробилася у півфінал юніорського Australian Open, який триває в Мельбурні.

У чвертьфінальному матчі киянка за півтори години здобула перемогу над п'ятою ракеткою змагань Мананчаєю Савангкаєв з Таїланду - 6:4, 6:4.

У кожному з двох сетів Снігур зі старту виходила вперед 2:0, але в першому сеті дозволила зрівняти рахунок 4:4, після чого вирвала перемогу. У другому сеті після 2:0 Снігур програла чотири гейми поспіль, але потім також виграла чотири гейми, а з ними і матч.

У півфіналі Дарина зустрінеться з першою ракеткою турніру данкою Карою Таусон.