Біатлон: Бе здобув перемогу в переслідуванні, Підручний - 21-й

iSport.ua,  12 січня 2019, 17:00
0
140
Йоханнес Бе

В Оберхофі в рамках 4-го етапу Кубка світу завершилася чоловіча гонка переслідування.

У німецькому Оберхофі завершилася чоловіча гонка переслідування, яка відбулася в рамках 4-го етапу Кубка світу з біатлону.

Лідер загального заліку норвежець Йоханнес Бе продемонстрував, що йому немає рівних зі швидкості проходження дистанції. Незважаючи на 3 промахи на вогневих рубежах, він все-таки зміг впевнено утримати перше місце.

Чинний чемпіон світу, представник Франції Мартен Фуркад зайняв 4-у сходинку за підсумками пасьют.

Україну в цій гонці представляли Дмитро Підручний, Сергій Семенов і Артем Прима. Дмитро з 2-ма промахами завершив гонку на 21-й позиції. Сергій зайняв 43-й рядок, не влучивши по мішенях 3 рази, а Артем настріляв в "молоко" цілих 5 патронів і, до того ж, змушений був зійти з дистанції.

DNF Артем Прима (0+1+2+2)

Раніше в рамках цього ж етапу Кубка світу пройшли спринтерські гонки серед чоловіків і жінок.

Також 12 січня відбулася жіноча гонка переслідування на етапі Кубка світу в німецькому Оберхофі, за підсумками якої українська біатлоністка Анастасія Меркушина зайняла 19-е місце.