Біатлон: Ройселанд виграла спринт в Нове Мєсто, чотири українки в топ-15

0
153
Марте Олсбі Ройселанд

Лідер індивідуального заліку фінішувала 9-ю.

У чеському Нове Мєсто завершився жіночий спринт, який тривав в рамках етапу Кубка світу 2018/19.

Перемогу в цій гонці здобула представниця Норвегії Марте Олсбі Ройселанд. На подіумі компанію їй склали німкеня Лаура Дальмаєр і уродженка Словаччини Пауліна Фіалкова.

Найкращий результат серед українських біатлоністок показала Віта Семеренко, якій вдалося показати 7-й результат. Також зазначимо, що в топ-15 сьогоднішнього старту потрапили ще 3 представниці нашої збірної. Одна за одною, з 13-го по 15-е місце фінішували Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина та Валентина Семеренко.

Найгірший результат серед українських спортсменок показала Юлія Джима, яка фінішувала на 41-й позиції.