Українка Чорній стала чемпіонкою юнацьких Олімпійських ігор

iSport.ua,  9 жовтня 2018, 06:00
0
142

Це перша медаль для українського фехтування на юнацьких Олімпіадах.

Українська шпажистка Катерина Чорній принесла Україні першу золоту медаль Юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі.

Катерина впевнено пройшла груповий етап, де вона виграла чотири з шести своїх поєдинків, а в турі на вибування виступила просто блискуче.

У 1/8 фіналу Чорній перемогла Тамілу Мурідову з Казахстану (15:10). Потім в чвертьфіналі виграла в угорки Кінгі Декані з різницею в один укол (14:13). У півфіналі була повалена чешка Вероніка Білесова (15:11). І, нарешті, у вирішальному поєдинку за золото Катерина перемогла суперницю з Гонконгу чинну чемпіонку світу серед кадетів Кайлінь Сінь Янь Хсіе (11:9). Причому, після другої трихвилинки українка програвала 2:5.

Це перша медаль українського фехтування на юнацьких Олімпійських іграх, а в Буенос-Айресі для України друга медаль - в перший день бронзу виграв дзюдоїст Олег Вередиба.