Українки вийшли до 1/4 фіналу ЧС з настільного тенісу, обігравши Сінгапур

iSport.ua,  2 травня 2018, 20:27
0
250
Тетяна Біленко

Збірна України вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з настільного тенісу. Таке стало можливим після виграшу українок за спортивної рівноваги.

Жіноча збірна України сенсаційно пробилася у чвертьфінал на командному чемпіонаті світу з настільного тенісу, який нині проходить у шведському Гальмштаді. На стадії 1/8 фіналу українки вибили одну з найкращих збірних світу, команду Сінгапуру.

Спершу Фень Тяньвей без особливих проблем впоралася з Тетяною Біленко. Ганні Гапоновій вдалося зрівняти рахунок після перемоги над Ю Менью. Далі українка Маргарита Песоцька в чотирьох сетах зуміла обіграти Лін Є, а Ганна Гапонова поступилася Фень Тяньвей. Тож рахунок у серії став рівним - 2:2.

У вирішальному поєдинку Тетяна Біленко вирвала перемогу в Ю Менью, що дозволило збірній України вийти у чвертьфінал чемпіонату світу.

В 1/4 фіналу українки поміряються силами з командою Японії. Нагадаємо, що в стартовому матчі ЧС Україна без шансів поступилася Японії (0:3).