Кременчук здолав Краматорськ у матчі УХЛ

iSport.ua,  4 лютого 2021, 20:18
0
101

Перемогу команді Савицького принесли шайби Созонова, Смирнова і Кисельова.

У матчі 31-го туру Української хокейної ліги Кременчук на виїзді здобув перемогу над Краматорськом (3:2).

Перший період завершився з рахунком 0:0. У другій 20-хвилинці підопічні Савицького засмутили суперника двома шайбами. Третій період завершився мінімальною перемогою Краматорська.

Краматорськ - Кременчук 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)

Шайби: 0:1 Созонов (Тютченко), 21:39; 0:2 Смирнов (Гриценко), 30:44; 1:2 Жвачкін (Ковальов), 42:56; 2:2 Мальцев (Фірсов), 44:15; 2:3 Кисельов (Бабрусев, Орлов, більш.), 45:29;

Краматорськ: Коровай (Шевчук); Мальцев - Фірсов, Цикало - Воронін, Большаков - Таран, Панков; Кривошапкін - Ковальов - Жвачкін (А), Ципнятов - Ромащенко - Золотухін, Гринь (А) - Столяренко (К) - Сурсов, Геворкян - Гринкевич - Олійник.

Кременчук: Давлетшін (Гордюшин); Бабрусев - Яковлєв, Хрішпенц - Боєвих, Грицких - Толстушко, Савицький - Варава; Кисельов (К) - Серанов - Орлов, Созонов - Пукс - Тютченко, Савченко - Гриценко - Смирнов, Коробов - Дубінін - Денискин.

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.