Дубль Голанда приніс Боруссії Д перемогу над Севільєю

iSport.ua,  17 лютого 2021, 23:59
0
172

Дортмундська Боруссія обіграла Севілью в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. "Джмелі" створили непоганий заділ перед матчем-відповіддю.

Зустріч пройшла в Іспанії на стадіоні Рамон Санчес Пісхуан і завершилася з рахунком 3:2 на користь "джмелів".

Першими забили господарі поля - на сьомій хвилині Сусо Сусо прийняв м'яч біля штрафного і, не особливо зближуючись, завдав прицільного удару у ворота Марвіна Хітца.

Боруссія відповіла голом у виконанні Махмуда Дауда. А на 27-й хвилині "джмелі" вийшли вперед - Ерлінг Холанд увірвався в штрафну і з легкістю переграв голкіпера Севільї. Але на цьому норвежець не зупинився. Наприкінці першого тайму він відзначився знову, оформивши дубль.

У кінцівці матчу іспанці скоротили розрив у рахунку після точного удару у виконанні Люка де Йонга.

Гра у відповідь між Боруссією і Севільєю запланована на 9 березня.

Севілья - Боруссія Д 2:3

Голи: Сусо, 7, де Йонг, 84 - Дауд, 19, Холанд, 27, 43

Севілья: Буну - Навас, Кунде, Карлос, Ескудеро - Хордан (Оскар, 72), Фернандо, Ракітіч (Гудель, 46) - Сусо (де Йонг, 59), Ен-Несірі (Ель Хаддаді, 59), Гомес (Торрес, 60).

Боруссія Д: Хитц - Морей, Аканжі, Хуммельс, Геррейру (Пасслак, 76) - Дауд (Меньє, 89), Джан, Беллінгем - Ройс (Брандт, 79), Санчо - Холанд.

Попередження: Оскар - Хуммельс, Холанд