iSport.ua,  13 лютого 2021, 16:02
0
175

Команди провели перший офіційний матч після перерви.

У матчі 14-го туру чемпіонату України, який нарешті відновився після зимової паузи, луганська Зоря на своєму полі обіграла чернігівську Десну з рахунком 2:1.

Рахунок в цьому поєдинку відкрили господарі - Олександр Гладкий вразив ворота суперника на 18-й хвилині зустрічі. Втім, вже через три хвилини Андрій Тотовицький відновив паритет. На перерву команди йшли за рахунку 1:1.

Вирішальний м'яч був забитий в середині другого тайму і знову відзначився нападаючий Зорі Гладкий.

Зоря - Десна 2:1

Голи: Гладкий, 18, 61 - Тотовіцький, 21.

Зоря: Василь - Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна, Циганікс (Жуніньо, 46) - Іванисеня - Кочергін, Назарин, Хомченовський (Шахаб, 58) - Гладкий (Казаков, 90 + 4), Аллахьяр.

Десна: Паст - Конопля, Тамм, Імереков (Арвеладзе, 86), Мостовий (Дегтярьов, 78) - Калитвинцев, Огиря, Білошевскій (Картушов, 67), Гуцуляк (Домбровський, 68) - Тотовіцкій - Будковський.

Попередження: Іванисеня - Імереков, Огиря, Конопля, Калитвинцев, Будковський.