Дубль Коноплянки забезпечив Шахтарю перемогу у спарингу

0
265

"Гірники" обіграли боснійський Борац.

Донецький Шахтар на підготовчому зборі в Туреччині провів товариський поєдинок проти боснійського Бораца.

"Гірники" здобули перемогу з рахунком 2:0. Перший гол був забитий на 39-й хвилині - Коноплянка відправив м'яч у сітку після пасу від Степаненка.

Через дві хвилини Євген оформив дубль, добивши м'яч після сейва голкіпера Бораца Павловича.

Шахтар - Борац 2:0

Голи: Коноплянка, 39, 41

Шахтар (1 тайм): Трубін, Додо, Матвієнко (Хочолава, 32), Вітао, Ісмаїлі, Степаненко, Алан Патрік, Коноплянка, Марлос, Тайсон, Мораес (Фернандо, 32).

Шахтар (2 тайм): П'ятов, Болбат, Кривцов, Хочолава, Корнієнко, Маркос Антоніо, Майкон, Шостак, Соломон, Тете, Фернандо.

Борац: Павлович, Дуякович, Мілоєвич, Чосич, Субіч (Георгієв, 83), і Мелех (Куюнджич, 63), Моллс, Закарич, Чавич (Войнович, 54), Враньєш, Лукич.