Брюгге розгромив Ейпен в чемпіонаті Бельгії

iSport.ua,  26 грудня 2020, 17:17
0
129

Суперник Динамо в ЛЄ догравав поєдинок у меншості.

Бельгійський Брюгге добув впевнену перемогу над Ейпеном в 19-му турі чемпіонату країни, розгромивши середняка першості з рахунком 3:0.

У першому таймі майбутній суперник Динамо в Лізі Європи не зміг вразити ворота Ейпена, зате в дебюті другого тайму Ланг протягом шести хвилин зробив дубль.

На 79-й хвилині Ванакен залишив Брюгге в меншості, але навіть це не завадило господарям довести рахунок до розгромного - забив Окереке.

Перемога дозволила команді Соболя набрати 39 очок і закріпитися на вершині турнірної таблиці. Українець весь матч провів на лаві запасних.

Брюгге - Ейпен - 3:0

Голи: Ланг, 52, 58, Окереке, 83

Вилучення: Ванакен, 79