iSport.ua,  29 листопада 2020, 00:17
0
267

Мадридці ще й втратили Азара.

Реал поступився Алавесу з рахунком 1:2 в домашньому матчі 11-го туру чемпіонату Іспанії.

Вже на п'ятій хвилині Лукас Перес із пенальті вивів Алавес уперед, а в дебюті другого тайму забив Хоселу. Лише в кінцівці матчу Каземіро один м'яч відіграв.

Плюс до нещастя Реала - Еден Азар залишив поле на 28-й хвилині. Бельгійський вінгер пішов самостійно, поступившись місцем на полі Родріго.

Ця поразка стала для Реала другою в останніх трьох зустрічах. Команда Зінедіна Зідана займає четверте місце в таблиці і за втраченими очками зрівнялася з Барселоною.

У вівторок, 1 грудня, Реал зіграє в Києві проти Шахтаря в Лізі чемпіонів.

Реал - Алавес 1:2
Голи: Каземіро, 86 - Перес, 5 (з пенальті), Хоселу, 49

Реал: Куртуа - Васкес, Варан, Начо, Марсело (Менді, 69) - Модріч (Едегор, 69), Каземіро, Кроос (Іско, 69) - Асенсіо (Вінісіус, 63), Діас, Азар (Родріго, 28).

Алавес: Пачеко - Наварро, Лагуардія, Лежен, Дуарте, Ріоха (Лопес, 88) - Пелетейро, Батталья, Піна (Мендес, 77) - Хоселу (Дейверсон, 90+1), Перес (Сайнс, 88).

Попередження: Каземіро, Кроос - Ріоха, Дуарте, Мендес.

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.