Ференцварош - Динамо 2:2 відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів-20/21

iSport.ua,  29 жовтня 2020, 00:19
0
551

У матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів київське Динамо на виїзді зіграло внічию з угорським Ференцварошем (2:2).

Київське Динамо на виїзді зіграло внічию з угорським Ференцварошем (2:2).

Підопічні Мірчі Луческу відкрили рахунок вже на 28-й хвилині поєдинку завдяки пенальті, призначеному після гри рукою Ігоря Харатіна. Реалізував 11-метровий удар Віктор Циганков. Вже на 41-й хвилині Карлос де Пена подвоїв перевагу "біло-синіх", забивши в порожні ворота після прострілу з правого флангу штрафний від Буяльського.

Однак у другому таймі кияни втратили всю свою перевагу. На 59-й хвилині Токмак Нгуєна скоротив відставання Ференцвароша, а асистував йому українець Олександр Зубков. Потім на 85-й хвилині "біло-сині" залишилися в меншості - Сергій Сидорчук отримав другу жовту картку. Луческу почав робити заміни, і випустив новачка команди Тудора Белуце, який відразу ж допустив помилку, яка призвела до голу у ворота Бойка.