Олександрія обіграла Інгулець в матчі з сімома голами і двома вилученнями

0
245

Команда Шарана зуміла втримати перевагу, здобуту в першому таймі.

В рамках шостого туру УПЛ Олександрія обіграла вдома в дербі петровський Інгулець.

У першому таймі, здавалося, у Олександрії не виникне проблем з суперником і буде здобута дуже комфортна перемога.

Вже до десятої хвилини Грицук і Устименко зробили для Олександрії комфортну перевагу, а Бондаренко і Дудка до 41-й хвилині довели рахунок до 4:0.

Кінцівка тайму, правда, залишилася за Інгульцем. Балан відпасував під удар Коваленку, а той пробив точно в ближній кут - 4:1. Практично відразу ж після цього Олександрія залишилася в чисельній меншості - Лучкевич отримав другу жовту картку за конфлікт з Коваленком.

У другому таймі петрівці багато володіли м'ячем на чужій половині поля, але не могли розкрити оборону суперника. В результаті Інгульцю вдалося двічі забити, але зробили вони обидва рази це з пенальті. Тим більше, на 69-й хвилині Павлов зрівняв склади, отримавши пряму червону картку за дуже грубий фол проти Устименка.

Ближче до закінчення матчу олександрійці зуміли заспокоїти гру, повівши її від своїх воріт. В результаті їм вдалося довести поєдинок до переможного кінця.

У сьомому турі Олександрія відправиться в гості до київського Динамо, а Інгулець прийме Маріуполь.

Олександрія - Інгулець 4:3

Голи: Грицук, 7, Устименко, 10, Бондаренко, 35, Дудка, 41 - Коваленко, 43, Бартулович, 67 (з пенальті), Янаков, 74 (з пенальті)

Олександрія: Борисенко - Пашаєв, Бондаренко, Бабогло, Лучкевич - Дудка (Дубра, 80), Мельник, Грицук - Мишенко, Устименко (Сітало, 72), Третьяков (Задерака, 89)

Інгулець: Кринська - Балан, Павлов, Ковальов, Фатєєв (Квасний, 75) - Кучеренко, Семенко (Сичинава, 46) - Коваленко, Запорожець, Бартулович - Янаков

Попередження: Лучкевич, Пашаєв, Мишенко, Мельник - Янаков, Коваленко, Кучеренко, Балан

Вилучення: Лучкевич, 45 (повторне попередження) - Павлов, 69 (груба гра)