Україна - Німеччина 1:2 відео голів та огляд матчу Ліги націй

iSport.ua,  11 жовтня 2020, 00:39
0
676

Збірна України поступилася Німеччині в рамках третього туру Ліги націй. Поєдинок пройшов у Києві на НСК Олімпійський.

У матчі третього туру Ліги націй збірна України на своєму полі поступилася Німеччині з рахунком 1:2 в рамках третього туру Ліги націй. Поєдинок пройшов у Києві на НСК Олімпійський, і на трибуни пустили глядачів - УЄФА дозволив заповнити 30% трибун.

Рахунок в цьому протистоянні відкрили гості - Гінтер на 20-й хвилині відправив м'яч у ворота Бущана. На старті другого тайму, на 49-й хвилині, Горецька подвоїв перевагу "німецької машини".

Збірній України вдалося відіграти один м'яч - на 76-й хвилині Руслан Малиновський реалізував пенальті, призначений після фолу Зюле на Яремчука.