Ференцварош Реброва вибив Селтік із Ліги чемпіонів

iSport.ua,  26 серпня 2020, 23:41
0
1341

Угорська команда пробилася до третього раунду кваліфікації турніру.

У середу, 26 серпня, відбувся ряд матчів другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів-2020/21.

В одному з поєдинків Селтік на своєму полі приймав угорський Ференцварош, який тренує Сергій Ребров. Команда українського фахівця обіграла "кельтів" з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі відкрив півзахисник Ференцвароша Давіл Сігер. Хавбек зайняв вдалу позицію на краю штрафного і вразив ворота суперника точним ударом у лівий кут.

На початку другого тайму Селтік зрівняв рахунок - голом відзначився Раян Крісті. Однак підопічних Реброва це не збентежило. Вже через 20 хвилин вони знову вийшли вперед - цього разу відзначився Токмак Нгуєн. Український півзахисник "Фраді" Ігор Харатін провів на полі всі 90 хвилин.

Селтік - Ференцварош 1:2

Голи: Крісті, 53 - Сігер, 7, Нгуєн, 75.

Селтік: Баркас, Ельхамід (Фрімпонг 78), Жюльєн, Аєр, Тейлор, Браун, Макгрегор, Крісті, Ельюнуссі, Форрест (Аджеті 77), Нтчам.

Ференцварош: Дібус, Ботка, Ковачевіч, Блажіч, Чівіч, Харатін, Сомаліу, Ісаель (Болі 71), Сігер, Нгуєн (Шкварка 80), Узуні (Двалі 86).

Попередження: Ельхамід 27, Браун 62 - Харатін 40, Сігер 62, Блажіч 67.

З ким Ференцварош зіграє у третьому кваліфікаційному раунді, стане відомо після жеребкування, яке відбудеться 31 серпня.

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.