Шахтар розгромив Рух у товариському матчі

iSport.ua,  24 травня 2020, 12:58
0
808

"Гірники" зробили те, що не вдалося київському Динамо декількома днями раніше.

Донецький Шахтар здобув упевнену перемогу над лідером Першої ліги Рухом, відправивши у ворота суперника чотири м'ячі.

Однак першим у матчі забив Рух завдяки автоголу Додо, але вже на наступній хвилині Фернандо зрівняв рахунок. Команди пішли на перерву за рахунку 1:1.

У другому таймі забивали виключно "гірники". Гол Марлоса з пенальті, а також м'ячі Євгена Коноплянки та Жуніора Мораеса принесли Шахтарю розгромну перемогу 4:1.

Шахтар - Рух 4:1
Голи: Фернандо, 10, Марлос, 65 (з пенальті), Коноплянка, 73, Мораес, 81 - Додо, 9 (у свої ворота).

Шахтар (1-й тайм): Трубін - Додо, Віта, Хочолава, Болбат - Маркос, Патрік - Тете, Тайсон, Соломон - Фернандо.

Шахтар (2-й тайм): П'ятов - Вакула, Кривцов, Матвієнко, Бондаренко - Степаненко, Пихаленок - Марлос, Коваленко, Коноплянка - Мораес.

Нагадаємо, декількома днями раніше Динамо не змогло обіграти Рух.