Баварія в результативному матчі розгромила Айнтрахт

iSport.ua,  23 травня 2020, 21:30
0
260

Мюнхенці в гарному настрої підходять в матчу з Боруссією Д.

Баварія розгромила Айнтрахт із рахунком 5:2 в матчі 27-го туру чемпіонату Німеччини.

У першому таймі Леон Горецький і Томас Мюллер забезпечили мюнхенцям комфортну перевагу, а коли Роберт Левандовський на 46-й хвилині зробив рахунок 3:0, здавалося, що результат матчу вирішений.

Але буквально відразу протягом трьох хвилин Мартін Хінтереггер оформив дубль і повернув інтригу в матчі.

Щоправда, Альфонсо Девіс знову повернув комфортну перевагу Баварії, а потім Хінтереггер забив автогол.

Завдяки цій перемозі Баварія відірвалася від дортмундської Боруссії в таблиці Бундесліги на 4 очки. У вівторок, 26 травня, лідери зіграють очний матч.

Баварія - Айнтрахт 5:2
Голи: Горецький, 17, Мюллер, 41, Левандовський, 46, Девіс, 61, Хінтереггер, 74 (авт.) - Хінтереггер, 52, 55

Баварія: Нойєр - Павар, Боатенг (Ернандес, 73), Алаба, Девіс - Кіммі (Кюізанс, 86), Горецький - Коман (Зіркзее, 86), Мюллер, Перішич (Гнабрі, 63) - Левандовський.

Айнтрахт: Трапп - Туре, Ільзанкер, Хінтереггер, Ндіка (Чендлер, 46) - да Коста (Ерік Дурм, 76), Роде (Камада, 72), Фернандес, Костич - Гачінович (Соу, 71) - Сілва (Дост, 76).

Попередження: Хінтереггер.