Ібрагімович - про поразку від Інтера: Складно пояснити, що сталося

0
358

Златан Ібрагімович прокоментував матч Інтер - Мілан.

У неділю, 9 лютого, Мілан поступився Інтеру з рахунком 2:4.

Нападаючий "россонері" Златан Ібрагімович висловився про поєдинок, зазначивши, що більшого очікував від суперника, і припустивши, що гравцям Мілану бракує досвіду.

"Складно пояснити, що сталося. У перерві ми говорили про те, що перші 15 хвилин будуть вирішальними, і саме в цьому відрізку й пропустили два голи. Мілан перестав грати, вірити і пресингувати. Після перерви в нашій грі усе урвалося. Напевно, багато залежить від досвіду, тому що потрібно розуміти, як контролювати гру при рахунку 2:0.

Перший тайм від Мілану був практично ідеальним. Я очікував більшого від Інтера, і в першому таймі вони не були схожі на команду з другого місця. Вони показали себе після перерви", - цитує Ібрагімовича Sky Sport Italia.

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.