Динамо розгромило Стремсгодсет у контрольному матчі

iSport.ua,  6 лютого 2020, 18:10
0
189

Кияни забили три м'ячі супернику.

Київське Динамо розгромило норвезький Стремсгодсет з рахунком 3:0 у другому контрольному матчі на другому зборі в Туреччині.

Незважаючи на відчутну територіальну перевагу в першому таймі, лише перед перервою кияни зуміли вийти вперед - Карлос де Пена зі штрафного в центрі поля забив красивий м'яч.

Після перерви гра вирівнялася, норвежці мали пару своїх моментів, але не реалізували їх, а вкінці  Динамо довели рахунок до розгромного після голів Миколенка і Сидорчука.

Динамо - Стремсгодсет 3:0

Голи: де Пена (42), Миколенко (74), Сидорчук (81)

Динамо: Бойко (Бущан, 46), Сирота (Попов, 67), Пиварич (Вербич, 75), Романчук (Кадир, 67), Мащенко (Цітаішвілі, 46), Шапаренко (Буяльський, 67), Андрієвський (Сидорчук, 67) , де Пена (Миколенко, 67), Караваєв (Кендзьора, 67), Сухоручко (Дуелунд, 67), Русин (Соль, 46).

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.