Ворскла здійснила фантастичний камбек у матчі з Десною

444
Ворскла – Десна 3:3

Полтавчани вирвали нічию, програючи в три голи.

У матчі 25-го туру чемпіонату України полтавська Ворскла вирвала нічию у Десни.

Командам вдалися абсолютно протилежні тайми. До кінця першої половини зустрічі господарі програвали 0:3. Дубль на свій рахунок записав Сергійчук, ще один гол забив Хльобас. Після перерви Ворсклі вдалося уникнути поразки завдяки голам Артема Габелка, В'ячеслава Шарпара і Ніколаса Карека.

Ворскла - Десна 3:3

Голи: Габелок, 52, Шарпар (62, пен.), Карека, 70 - Сергійчук, 2, 42, Хльобас, 14

Ворскла: Ткаченко - Ребенок, Мартиненко, Чеснаков, Артур (Кане, 79) - Петрович, Габелок (Скляр, 89) - Кобахідзе, Шарпар, Якубу (Даллку, 46) - Карека.

Десна: Паст - Д. Фаворов, Імереков, Парцванія, Мостовий - Богданов, Огиря - Старенький (Люлька, 71), А. Фаворов, Хльобас (Картушов, 57) - Сергійчук (Безбородько, 73).

Попередження: Мартиненко, Кобахідзе - Мостовий, А. Фаворов

На 29-ій хвилині Артем Фаворов не забив пенальті (воротар).