В Англії вперше з 2005 року забили 5 голів за перший тайм у матчі ЛЧ

iSport.ua,  17 квітня 2019, 23:30
0
128

Манчестер Сіті і Тоттенхем встановили рекорд в Англії. П'ять голів за перший тайм в Англії в матчі Ліги чемпіонів не забивали вже 13 років.

Манчестер Сіті приймає Тоттенхем в матчі-відповіді 1/4 Ліги чемпіонів. У першому таймі команди влаштували перестрілку і пішли на перерву з рахунком 3:2. П'ять голів за перший тайм в Англії в матчі Ліги чемпіонів не забивали вже 13 років.

Подібне траплялося в 2005 році, коли Челсі і Барселона на Стемфорд Брідж покидали поле після першого тайму з рахунком 3:2.

Крім того, команди встановив рекорд Ліги чемпіонів, вперше забивши 4 голи за перші 11 хвилин.