Реал пробився до півфіналу Кубка Іспанії, обігравши Жирону

iSport.ua,  1 лютого 2019, 00:57
0
123

У рамках чвертьфінального матчу Кубка Іспанії з футболу мадридський Реал в гостях обіграв каталонську Жирону з рахунком 3:1.

Перший гол у матчі забив Карім Бензема, замкнувши ногою передачу Даніеля Карвахаля на 27-й хвилині. На 43-й хвилині французький форвард забив другий м'яч, відправивши м'яч обвідним ударом у дальній кут після передачі Вінісіуса Жуніора.

У другому таймі гравець Жирони Педро Порро скоротив відставання, перегравши Кейлора Наваса на 71-й хвилині. Однак Маркос Льоренте на 76-й хвилині повернув своїй команді перевагу в два забиті голи, забивши з-за меж штрафного майданчика хльостким ударом.

Відзначимо, що перший матч "вершкові" виграли з рахунком 2:4.

Жирона - Реал 1:3 (перший матч - 2:4)

Голи: Порро, 71 - Бензема, 27, 43, Льоренте, 76

Жирона: Іраісос - Порро, Рамальо, Еспіноса, Муньєса (Хуанпе, 46), Р. Гарсія - Дуглас Луїс, Сонг Хо Паік (Пачон, 68), Гранель - Лосано, Стуані (Валері, 59)

Реал: Навас - Карвахаль, Варан, Рамос (Начо, 63), Марсело - Себальос, Льоренте, Кроос - Васкес, Бензема (Асенсіо, 58), Вінісіус (Бейл, 67)

Попередження: Стуані, Лосано - Карвахаль

Раніше Барселона вийшла до 1/2 фіналу Кубка Іспанії, розгромивши Севілью.