Яремчук забив, а Пластун отримав червону картку в матчі Кубка Бельгії

0
162
Гент - Остенде 2:2

Українські футболісти змогли відзначитися, але по-різному.

У рамках 1/2 фіналу, в першому матчі Кубка Бельгії Гент приймав Остенде. Матч завершився з рахунком 2:2.

У стартовому складі господарів вийшли двоє українців - захисник Ігор Пластун та нападаючий Роман Яремчук.

Яремчук відзначився голом на 23-й хвилині поєдинку, але вже через кілька хвилин гості зрівняли рахунок. Ще через кілька хвилин за фол "останньої надії" поле залишив Пластун, залишивши свою команду вдесятьох.

Це перша зустріч між командами, поєдинок у відповідь відбудеться 30 січня в Остенде.

Раніше повідомлялося, що відзначився асистом Яремчук в матчі чемпіонату Бельгії з Андерлехтом.