0
255
Столкновение Шелви и Погба

Хавбек Ньюкасла дивом уникнув дискваліфікації.

У рамках 21-го туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед в гостях обіграв Ньюкасл з рахунком 2:0.

Однак перемогу міг затьмарити один інцидент, який трапився на 72-й хвилині поєдинку. Футболіст господарів Джонджо Шелві грубо зіграв проти Поля Погба, в'їхавши йому ззаду в ногу.

Андре Маррінер, суддя того поєдинку, призначив штрафний за той епізод, не показавши жовтої картки.

Через хвилину француз Поль Погба підійшов до Джонджо і показав йому свою ногу, яку ледь не зламав Шелві, а потім опублікував цю фотографію в Twitter.

"Відмінна перемога в Новому 2019 році. Погляньте на це..."

Цей момент викликав бурхливу реакцію в мережі:

"Це шокуючий фол Шелві на Погба, його однозначно треба було видаляти".

"Тепер його можна називати "коліно-руйнівник".

Раніше повідомлялося про те, що Погба припаркував свій дорогий автомобіль на місці для інвалідів.