Дніпро вийшов у плей-офф Кубка Європи ФІБА

iSport.ua,  28 січня 2021, 09:17
0
129

Незважаючи на поразку Анвілу, українська команда продовжить свій виступ в турнірі.

Дніпро програв свій другий поєдинок у Кубку Європи ФІБА польському Анвілу з рахунком - 71:74 (19:19, 17:16, 12:20, 23:19).

Перша половина матчу була рівна, і на велику перерву команди пішли навіть з перевагою Дніпра в одне очко. Але в третій чверті Анвілу вдався ривок, на який баскетболісти Дніпра відповісти не зуміли.

Незважаючи на поразку, дніпряни гарантували собі місце в наступному раунді змагань завдяки позитивній різниці набраних очок в двох проведених матчах.

Місце Дніпра в своїй групі визначиться після матчу Анвіла і швейцарського Фрібурга.