Збірна України з перемоги почала відбір на Євробаскет-2021

iSport.ua,  20 лютого 2020, 22:30
0
300

Українські баскетболісти на виїзді переграли Австрію.

Чоловіча збірна України з баскетболу здобула перемогу над Австрією на старті кваліфікації на Євробаскет-2021.

У виїзному поєдинку підопічні Айнарса Багатскіса в першій чверті отримали перевагу, а по ходу другої чверті українці навіть вели +13, але дозволили супернику "повернутися до гри" і на велику перерву пішли за +5.

Вирішальною в матчі виявилася кінцівка третьої чверті, коли наші хлопці із 48:55 зробили рахунок 48:64.

Австрія - Україна - 73:88 (17:22, 22:22 9:20, 25:24)

В іншому матчі нашої групи Угорщина вдома обіграла Словенію 77:75. Саме з Угорщиною у наступному турі 23 лютого зіграє Україна. Матч пройде в Запоріжжі.