iSport.ua,  1 лютого 2020, 13:00
0
350

Американка в двогодинній битві переграла іспанку Мугурусу.

Американська тенісистка Софія Кенін стала переможницею Australian Open, вперше в кар'єрі вигравши турнір Великого шолома.

21-річна тенісистка у фінальному матчі Відкритого чемпіонату Австралії обіграла іспанку Гарбінє Мугурусу з рахунком 4:6, 6:2, 6:2.

Зустріч тривала 2 години 5 хвилин. Кенін двічі подала на виліт, реалізувала 5 брейк-пойнтів з 6 і уникла подвійних помилок, тоді як Гарбінє Мугуруса відзначилася 9 подачами навиліт, 8 подвійними помилками і зуміла реалізувати 2 брейк-пойнта з 12.

Завдяки перемозі на турнірі, Кенін вперше в кар'єрі підніметься в топ-10 рейтингу WTA, посівши сьоме місце. Гарбінє Мугуруса стане 16-ю ракеткою світу з понеділка.