06:53 28.02.2020

"Шахтар" вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи

1 хв читати

Донецький "Шахтар" вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА.

Після перемоги над португальською "Бенфікою" тиждень тому в Харкові з рахунком 2: 1 "гірники" в четвер зіграли в матчі-відповіді в Лісабоні внічию 3: 3, що дозволило їм пройти в наступний раунд турніру.

На дев'ятій хвилині рахунок у матчі відкрив капітан "Бенфіки" Піца, але дуже швидко гості відігралися завдяки автоголу захисника Рубена Діаша.

На 36-й хвилині той же Діаш уже вивів уперед свою команду. А на початку другого тайму Рафа Сілва зробив рахунок вигідним для "Бенфіки".

Але дуже швидко Тарас Степаненко забив гол, який перевернув ситуацію на користь "Шахтаря". А на 70-й хвилині Алан Патрік зрівняв рахунок, після чого "Бенфіці" знадобилося забивати вже двічі.

У підсумку "Шахтар" пройшов далі і дізнається про свого наступного суперника в п'ятницю, 28 лютого.

ОСТАННЄ

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули вже 456 українських спортсменів і тренерів

Світоліна пройшла в 1/8 фіналу турніру WTA 1000 у Римі

Ломаченко повернув собі титул чемпіона світу в легкій вазі за версією IBF

Україна вимагає відсторонити від олімпійської кваліфікації екіпажі російських і білоруських веслувальників - НОК

Мовний омбудсмен наголошує на необхідності використання спортсменами української мови під час публічних виступів на Олімпіаді-2024

НОК і Мінспорту розробили рекомендації для українських атлетів щодо контактів із російськими та білоруськими спортсменами на Олімпіаді-2024

Помер український футболіст і тренер Михайло Фоменко

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині