08:26 03.07.2018

Збірна Бельгії перемогла збірну Японії в матчі 1/8 фіналу ЧС-2018

2 хв читати

Бельгійські футболісти обіграли збірну Японії на "Ростов-Арені" з рахунком 3: 2 і вийшли до 1/4 фіналу, де 6 липня зіграють на "Казань-Арені" зі збірною Бразилії.

Матч збірних Японії та Бельгії видався по-справжньому бойовим, команди встановили рекорд результативності на "Ростов-Арені", забивши п'ять м'ячів в основний час матчу.

Перший гол забив після філігранної передачі від Шінджі Кагави на 48-й хвилині матчу забив Генкі Харагучі.

Другий гол у ворота бельгійців не змусив себе чекати, і на 52-й хвилині дальнім ударом з-за меж штрафного змусив переможно заревти трибуни Такаші Інуї Такасі, після його удару м'яч залетів у дальній кут воріт Тібо Куртуа.

Однак збірна Бельгія зуміла переломити хід зустрічі, на 69-й хвилині закид Вертонгена в штрафну несподівано для всіх залетів у ворота, а на 74-й хвилині відзначився Маруан Феллайні, який вийшов на заміну. Обидва голи були забиті ударом головою.

Переможний гол на останній хвилині матчу провів бельгієць Насер Шадлі, завершивши стрімку контратаку бельгійської збірної.

На матчі були присутні 41 466 глядачів, "Ростов-Арени". Місткість стадіону становить 45 тис. місць.

Збірна Бельгії вийшла до 1/4 чемпіонату світу, де зіграє зі збірною Бразилії, раніше обіграла мексиканців з рахунком 2: 0.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року триває з 14 червня до 15 липня в 11 містах РФ: Москві, Санкт-Петербурзі, Самарі, Саранську, Ростові-на-Дону, Сочі, Казані, Калінінграді, Волгограді, Нижньому Новгороді та Єкатеринбурзі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули вже 456 українських спортсменів і тренерів

Світоліна пройшла в 1/8 фіналу турніру WTA 1000 у Римі

Ломаченко повернув собі титул чемпіона світу в легкій вазі за версією IBF

Україна вимагає відсторонити від олімпійської кваліфікації екіпажі російських і білоруських веслувальників - НОК

Мовний омбудсмен наголошує на необхідності використання спортсменами української мови під час публічних виступів на Олімпіаді-2024

НОК і Мінспорту розробили рекомендації для українських атлетів щодо контактів із російськими та білоруськими спортсменами на Олімпіаді-2024

Помер український футболіст і тренер Михайло Фоменко

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині