12:34 18.07.2019

Рябошапка назвав посилення захисту викривачів серед пріоритетів антикорупційної політики

1 хв читати
Рябошапка назвав посилення захисту викривачів серед пріоритетів антикорупційної політики

Перегляд антикорупційного законодавства, зміни до Кримінального процесуального кодексу України (КПК) і посилення захисту викривачів є пріоритетними напрямами антикорупційної політики, повідомив заступник глави Офісу президента України Руслан Рябошапка.

Виступаючи в четвер на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики під головуванням президента України Володимира Зеленського, Рябошапка розповів про пріоритетні напрями у сфері боротьби з корупцією.

За його словами, насамперед йдеться про перегляд антикорупційного законодавства. "Час переглянути і рухатися далі", - сказав заступник глави ОП.

Також одним із важливих пріоритетів є внесення змін до кримінального процесуального законодавства, оскільки так звані поправки Лозового "значно ускладнили ефективність правоохоронців".

Крім цього, як зазначив Рябошапка, варто розробити законодавство щодо посилення захисту викривачів та антикорупційну стратегію загалом.

"Сподіваюся, що рада швидко допрацює (антикорупційну стратегію - ІФ) і ми внесемо до парламенту", - сказав заступник голови ОП.

"Як повідомлялося, 3 жовтня 2017 року Верховна Рада ухвалила законопроект про внесення змін до низки кодексів, запустивши у такий спосіб судову реформу.

Народний депутат із Радикальної партії Андрій Лозовий запропонував поправку №109, якою пропонується змінити низку статей КПК. Цю поправку врахував профільний комітет під час підготовки законопроекту №6232 до другого читання і, відповідно, парламент ухвалив законопроект у цілому з урахуванням цієї поправки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Дебати Байдена і Трампа заплановано на 27 червня і 10 вересня

Порошенко привіз військовим на Харківщину FPV-дрони і техніку

Міністр оборони Естонії: Ідея відправлення військ в Україну нікуди не поділася, проте конкретної дискусії щодо цього не було

Президент США підписав закон про заборону імпорту урану з Росії, повідомляє Білий дім

Зеленський - Блінкену: Потрібно доставити військову допомогу в Україну якнайшвидше, насамперед ППО

Порошенко закликав об’єднати зусилля держави і суспільства навколо будівництва фортифікацій

Посольство Сербії в Україні відновить роботу вперше з березня 2022 року, також незабаром відбудеться українсько-сербський бізнес-форум - Кулеба після перемовин з Вучичем

КМІС: 40% опитаних українських біженців у Німеччині, Польщі та Чехії впевнені, що у війні переможе Україна

57% українців вважають, що Україна скоріше або повністю є демократичною країною - КМІС

Порошенко передав ЗСУ ще 5 комплексів РЕБ "Ай-Петрі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА