20:41 16.01.2019

Демократи в Сенаті США не змогли домогтися збереження санкцій проти пов'язаних з Дерипаскою компаній

2 хв читати
Демократи в Сенаті США не змогли домогтися збереження санкцій проти пов'язаних з Дерипаскою компаній

Представники Демократичної партії в Сенаті США не змогли домогтися збереження санкцій проти компаній, пов'язаних з російським бізнесменом Олегом Дерипаскою, повідомляє агентство Bloomberg у середу.

Для прийняття резолюції демократам необхідно було отримати 60 голосів на її підтримку, тоді як під час голосування в середу в Сенаті США за неї проголосували лише 57 сенаторів.

Таким чином, майже всі республіканці, які утримують більшість в сенаті, виступили проти цього документа.

Резолюцію раніше в січні вніс лідер демократів Чак Шумер. Схожа резолюція внесена також в палату представників США Стені Хоєром.

Минулого тижня газета The Wall Street Journal писала, що спроби демократів заблокувати пропозицію Мінфіну США щодо виключення En +, "РусАла" і "Євросибенерго" зі списку санкцій, найімовірніше, не увінчаються успіхом через недостатню підтримку з боку республіканців.

19 грудня Мінфін США повідомив, що має намір через 30 днів виключити зі списку санкцій En +, "РусАл" і "Євросибенерго", підконтрольні О.Дерипасці, оскільки бізнесмен скоротить свою частку в них. Сам бізнесмен при цьому залишиться в списку, а його активи, в яких йому належить 50% і більше, залишаться заблокованими.

Мінфін США 6 квітня оголосив про введення санкцій відносно низки російських бізнесменів, компаній і урядових службовців. До SDN list, зокрема, потрапили О.Дерипаска, Віктор Вексельберг і Сулейман Керімов. У "чорний список" були включені дві публічні компанії - "РусАл" і En + Group, основним власником яких є О.Дерипаска.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фракція партії "УДАР Віталія Кличка" висловила солідарність із народом Грузії та підтримку його боротьби за свободу і демократію

Зеленський пропонує Раді денонсувати угоду між Україною та Білоруссю про взаємне спрощення зміни громадянства

Сейм Польщі вніс зміни до закону про допомогу громадянам України

Порошенко привіз військовим на Харківщину FPV-дрони і техніку

Міністр оборони Естонії: Ідея відправлення військ в Україну нікуди не поділася, проте конкретної дискусії щодо цього не було

Президент США підписав закон про заборону імпорту урану з Росії, повідомляє Білий дім

Зеленський - Блінкену: Потрібно доставити військову допомогу в Україну якнайшвидше, насамперед ППО

Порошенко закликав об’єднати зусилля держави і суспільства навколо будівництва фортифікацій

Посольство Сербії в Україні відновить роботу вперше з березня 2022 року, також незабаром відбудеться українсько-сербський бізнес-форум - Кулеба після перемовин з Вучичем

КМІС: 40% опитаних українських біженців у Німеччині, Польщі та Чехії впевнені, що у війні переможе Україна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА