18:47 08.10.2018

Колєсніков вважає "політичною грою" рішення регламентного комітету

2 хв читати
Колєсніков вважає "політичною грою" рішення регламентного комітету

Народний депутат із парламентської фракції "Опозиційний блок" Дмитро Колєсніков вважає політизованим рішення регламентного комітету Верховної Ради, яке затвердило у понеділок висновки про дачу згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності за поданням генпрокурора України Юрія Луценка.

 

"Абсурдність цієї липової справи досягла свого піку. Необґрунтованість, неспроможність обвинувачень, які розсипаються від наведених мною фактів та апелювання, нечіткі емоційні відповіді прокуратури та спроби просто заховати матеріали справи, які якраз і доводять мою правоту, дають чітку відповідь, що все це погано спланована політична гра з єдиною метою - усунути сильних політичних опонентів напередодні виборів", - написав Дмитро Колєсніков на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

 

За його словами, Генпрокуратура "придумує нові кримінальні справи вибірково і лише проти народних депутатів з Опозиційного блоку". "Але яким би сильним не був політичний тиск і бажання влади підвищити свій нульовий рейтинг, все одно переможе правда та справедливість! А вони на моєму боці!", - наголосив парламентарій.

Як повідомлялося, подання про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Д.Колєснікова генпрокурор вніс до парламенту повторно 18 вересня. 8 жовтня Регламентний комітет ВР затвердив висновки за поданням; отже, відповідне подання народні депутати можуть розглянути в сесійній залі.

Згідно з інформацією, озвученою на засіданні комітету генпрокурором Юрієм Луценком, Дмитро Колєсніков зловжив службовим становищем, коли був головою Агентства держмайна України. Тоді було змінено цільове призначення двох корпусів держпідприємства "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Осади" в Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв.м. Ці корпуси було виведено з цілісного майнового комплексу і в результаті стала можлива приватизація цих об'єктів. Генеральний прокурор зазначив, що це підприємство має стратегічне значення для економіки і безпеки держави, тому воно не могло бути відчужене.

За інформацією генпрокурора, наразі корпуси підприємства повернули у держвласність, там тривають роботи з відновлення виробництва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Дебати Байдена і Трампа заплановано на 27 червня і 10 вересня

Порошенко привіз військовим на Харківщину FPV-дрони і техніку

Міністр оборони Естонії: Ідея відправлення військ в Україну нікуди не поділася, проте конкретної дискусії щодо цього не було

Президент США підписав закон про заборону імпорту урану з Росії, повідомляє Білий дім

Зеленський - Блінкену: Потрібно доставити військову допомогу в Україну якнайшвидше, насамперед ППО

Порошенко закликав об’єднати зусилля держави і суспільства навколо будівництва фортифікацій

Посольство Сербії в Україні відновить роботу вперше з березня 2022 року, також незабаром відбудеться українсько-сербський бізнес-форум - Кулеба після перемовин з Вучичем

КМІС: 40% опитаних українських біженців у Німеччині, Польщі та Чехії впевнені, що у війні переможе Україна

57% українців вважають, що Україна скоріше або повністю є демократичною країною - КМІС

Порошенко передав ЗСУ ще 5 комплексів РЕБ "Ай-Петрі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА