18:16 04.07.2018

Столичні клініки інтенсивної терапії не можуть отримати ліцензію на медпрактику через свої назви

2 хв читати
Столичні клініки інтенсивної терапії не можуть отримати ліцензію на медпрактику через свої назви

Новостворені вісім столичних клінік інтенсивної терапії не можуть отримати ліцензію на медичну практику через присвоєну їм після перейменування назву, не передбачену переліком закладів охорони здоров'я.

Про це йдеться в інформаційно-аналітичних матеріалах, підготовлених департаментом охорони здоров'я Київської міськдержадміністрації до спільного засідання парламентських комітетів ВР - з охорони здоров'я і питань соцзабезпечення, що відбулося в Києві в понеділок.

За інформацією департаменту КМДА, при формуванні госпітального округу було передбачено створення лікарень інтенсивної терапії. Згідно з рішенням Київської міської ради на лікарні інтенсивної терапії були перейменовані вісім столичних клінік: Київська міська клінічна лікарня №1, Київська міська клінічна лікарня №6, Київська міська клінічна лікарня №8, Київська міська клінічна лікарня №12, Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, Київська міська дитяча клінічна лікарня №1, Київська міська дитяча клінічна лікарня №2 та Дитяча клінічна лікарня №7 Печерського району Києва.

"На сьогодні лікарні інтенсивної терапії не входять до переліку закладів охорони здоров'я, затверджений відповідним наказом Міністерства охорони здоров'я. Водночас ліцензійними умовами передбачено, що назва установи охорони здоров'я має відповідати зазначеному переліку. Таким чином, лікарні, що заплановано перетворити на лікарні інтенсивної терапії, не можуть отримати ліцензію на медпрактику", - повідомляє департамент охорони здоров'я КМДА.

У департаменті уточнюють, що в зв'язку з цією обставиною департамент не може реалізувати рішення Київради про перейменування лікарень.

Департамент повідомляє, що на базі інших лікарень Києва заплановано створити лікарні планового лікування та лікарні реабілітаційного та відновного лікування.

Як повідомлялося, станом на 1 липня всі столичні лікарі, які надають послуги первинної медичної допомоги у комунальних закладах, у рамках медреформи зареєстровані в електронній системі охорони здоров'я eHealth. Загалом до електронної системи охорони здоров'я eHealth підключено 1,519 тис. столичних лікарів, що працюють в муніципальних медичних установах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Вакцин від сказу в Україні достатньо, але можна очікувати зростання захворюваності - Кузін

До безоплатного зубопротезування для військовослужбовців і ветеранів можуть приєднатися ще 38 клінік

Мобільні медбригади ТЧХУ за місяць надали допомогу понад 2100 жителям віддалених місць Черкаської області

AstraZeneca вилучає з обігу вакцину проти COVID-19

В Україні не зафіксовано жодного випадку несприятливих наслідків після вакцинації проти COVID-19 - Кузін

Алгоритми ШІ можуть підвищити точність діагностики, але повноцінно замінити медика наразі не можуть - експерти

МОЗ підготувало всі нормативні акти для запуску роботи закону про медканабіс

Клініки ще семи європейських країн готуються приєднатися до програми міжнародного медичного партнерства

Фонд Порошенка купив кисневу барокамеру для лікування поранених і профінансував ремонт відділення

USAID запустив два проєкти відновлення медінфраструктури в Харківській і Запорізькій областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА