16:53 23.07.2018

Україна долучилася до Багатосторонньої конвенції MLI

2 хв читати

Виконувач обов'язків міністра фінансів України Оксана Маркарова під час візиту до Великобританії підписала Багатосторонню конвенцію про виконання заходів, що стосуються угод про оподаткування, для протидії розмивання бази оподаткування та виведення прибутку (Багатостороння конвенція MLI), повідомила Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР , OECD) на сайті.

Згідно з повідомленням, Україна стала 83-й юрисдикцією, яка долучилася до конвенції MLI.

"Імплементація плану дій BEPS сприятиме гармонізації міжнародних правил з більш ніж 70 країнами світу і створить більш прозоре середовище. Підписавши конвенцію MLI, ми зможемо внести необхідні зміни до міжнародних договорів про подвійне оподаткування між Україною та іншими державами", - цитує прес-служба О.Макарова на сайті Мінфіну.

Як уточнює в повідомленні міністерство, далі Багатосторонню конвенцію MLI має ратифікувати парламент.

Мінфін нагадує, що Україна приєдналася до Програми розширеного співробітництва в рамках ініціативи ОЕСР 1 січня 2017 року. Країни-члени ОЕСР розробили план дій для боротьби з розмиванням бази оподаткування та виведення з-під нього прибутку. План BEPS передбачає 15 кроків у різних сферах протидії агресивному податковому плануванню. Обов'язковими для виконання Україною (мінімальний стандарт плану BEPS) є виконання чотирьох з них.

Перегляд конвенцій з кожною країною окремо, підписання протоколів та їхня подальша ратифікація в парламенті - складний і тривалий процес. Для більш оперативного перегляду міжнародних конвенцій був розроблений 15-й крок плану дій - MLI. Підписавши і ратифікувавши конвенцію MLI, Україна отримує можливість одночасного внесення змін до усіх або до деяких конвенцій про уникнення подвійного оподаткування. Таким чином, підписавши і ратифікувавши Конвенцію MLI, Україна одночасно виконує два з чотирьох необхідних кроків Плану дій BEPS, зазначає міністерство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Час обмеження потужності енергопостачання для промисловості збільшився більш ніж удвічі

Сольський підбив підсумки за основними напрямами фінансування агросектору у 2022-2024 роках

"Епіцентр" фіксує зростання попиту на зарядні станції в 4,5 раза і готовий до можливого стрибка запитів на генератори

Дефіцит е/е значний протягом майже всієї доби, за винятком годин активної роботи ВДЕ - "Укренерго"

"Нафтогаз" готовий надати свою інфраструктуру для оперативного підключення газової генерації е/е і забезпечити її газом - СЕО

Харків'яни та жителі області отримають збільшену субсидію та пільгу на електроенергію в неопалювальний сезон

НБУ у середу послабив курс гривні на 9 коп.

Велика Британія збільшить свій внесок у Фонд підтримки енергетики на £20 млн

Україна увійде наступного опалювального сезону з запасами в ПСГ не менше 13 млрд куб. м – голова Нафтогазу

Шмигаль доручив затвердити графіки ремонтів енергооб'єктів і кроки щодо посилення їх захисту до початку опалювального сезону 2024/25 років

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА