Ветеранська збірна України із Маркевичем розгромила Грузію

Київ  •  УНН

17 червня 2018, 07:54  •  10660 перегляди

КИЇВ. 17 червня. УНН. На "Арені Львів" збірні ветеранів України та Грузії провели товариський поєдинок, який закінчився перемогою господарів із рахунком 3:1, інформує УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

Активніше стартували гості, які декілька разів виходили у позиційні атаки, але чи не перший момент українців призвів до взяття воріт.

На 12-й хвилині передачу Віталія Косовського з лівого флангу головою замкнув Олександр Косирін. "Синьо-жовті" були активнішими і змогли заробити пенальті — на 26-й хвилині Косирін впав у штрафному майданчику грузинів, але В’ячеслав Шевчук не реалізував 11-метровий. Забити вдруге українцям вдалося лише під кінець першої половини поєдинку за відпрацьованим сценарієм: асистент — Косовський, м’яч на рахунку Косиріна.

На початку другого тайму "синьо-жовті" забили втретє, але рефері зафіксував офсайд. Трохи згодом небезпечно пробивав Олег Собуцький — м’яч просвистів над дев’яткою.

Міхаїл Мазіашвілі відповів своїм пострілом, але майстерність проявив Юрій Вірт, який парирував небезпечний удар. Утім, уже на 50-й хвилині Александр Амісулашвілі скоротив відставання грузинів: п’ятий номер гостей ефектно закрутив м’яч за комірець українському голкіперу – 2:1.

На 60-й хвилині Георгій Ревазішвілі небезпечно пробивав зі штрафного майданчика українців, але йому трохи забракло влучності. Гості відчули впевненість і почали зустрічати господарів біля їхнього штрафного, створивши декілька гострих моментів. Синьо-жовті побігли в контратаку, і Олег Шелаєв вийшов сам на сам та спробував перекинути голкіпера грузинів Георгія Ломая, але трохи схибив.

Інтрига зникла лише на 70-й хвилині: Юрій Максимов разом із Олегом Собуцьким вийшли на воротаря гостей, і Собуцький зробив рахунок 3:1.

У складі збірної України на поле виходили: Рева, Вірт, Федоров, Єзерський, Шершун, Маркевич, Косовський, Шевчук, Попов, Шелаєв, Цихмейструк, Павелко (к), Олександр Венглинський, Собуцький, Нагорняк, Косирін, Ващук, Оксимець, Самойлов, Максимов.

Додамо, що матч на львівському стадіоні став уже четвертим між цими командами за останні два роки.

17 червня 2018, 07:11  •  9997 перегляди
Чоловіка з георгіївською стрічкою зупинили на КПВВ "Новотроїцьке"

Спорт • 17 червня 2018, 07:54  •  10660 перегляди

“Марш рівності" у Києві пройшов спокійно, участь в акції взяли близько трьох тисяч осіб. Про це сьогодні на брифінгу у Києві повідомив начальник ГУНП у м.Києві Андрій Крищенко, передає кореспондент УНН.

Кримінал та НП • 17 червня 2018, 07:48  •  61435 перегляди

Синоптики попередили про пожежну небезпеку в низці областей України. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, передає УНН.

Кримінал та НП • 17 червня 2018, 07:41  •  10143 перегляди

ФК "Шахтар" підписав контракт з воротарем Олексієм Шевченком, який останнім часом виступав у складі львівських "Карпат", інформує УНН з посиланням на прес-службу "гірників".

Спорт • 17 червня 2018, 07:11  •  9997 перегляди

На пункті пропуску "Новотроїцьке", що на лінії розмежування, виявили чоловіка з георгіївською стрічкою в автомобілі й друкованою продукцією "ДНР". Про це повідомляє прес-служба Донецького прикордонного загону ДПСУ, передає УНН.

Кримінал та НП • 17 червня 2018, 06:48  •  13362 перегляди

У Нью-Йорку під час гасіння пожежі постраждали 20 пожежників. Про це повідомляє служба пожежної охорони міста в своєму Twitter, передає УНН.

Новини Світу • 17 червня 2018, 06:39  •  8835 перегляди

Учасники "Маршу рівності" у Києві рушили ходою, передає кореспондент УНН.

Суспільство • 17 червня 2018, 06:20  •  11756 перегляди

Вдень у неділю у столиці очікується гроза. Про це повідомляє прес-слжужба КМДА з посиланням на Український гідрометцентр, передає УНН.

Київ • 17 червня 2018, 06:11  •  9729 перегляди

Сьогодні вночі через негоду було знеструмлено 55 населених пунктів у п'яти областях. Про це повідомляє прес-служба ДСНС, передає УНН.

Кримінал та НП • 17 червня 2018, 06:01  •  12630 перегляди

Минулої доби пункти пропуску в зоні проведення операції Об’єднаних сил перетнуло 22,6 тисячі осіб. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ, передає УНН.

Суспільство • 17 червня 2018, 05:53  •  15074 перегляди