Головний тренер Зорі: Ми намагаємося дорости до рівня Динамо

Sport bigmir,  4 березня 2015, 21:58
0
167
Юрій Вернидуб: Динамо виглядало краще

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб прокоментував перший чвертьфінальний поєдинок Кубка України проти Динамо.

Читай також: Головний тренер Динамо: Непросто грати в трьох турнірах одним складом

"Перший тайм ми провалили. Динамо виглядало краще. Суперник забив два м'ячі. У другому таймі картина змінилася. Найважливіше, що хлопці не розсипалися. Грали з киянами на рівних, а в деяких моментах їх перегравали.

Вийшов високий пресинг, забили хороший м'яч. Могли зрівняти рахунок. Все-таки, Динамо - це Динамо. Ми ж - команда, яка намагається дорости до їхнього рівня. Поки не доросли, але нічого страшного. У нас все попереду. Всі хлопці проявили себе. Погано, що отримали травму Саша Караваєв і Діма Хомченовський. Будемо готуватися до гри з Іллічівцем 7 березня", - сказав Вернидуб.

Нагадаємо, що перший чвертьфінальний матч Кубка України Зоря - Динамо завершився перемогою киян з рахунком 2:1.

За матеріалами: zarya-lugansk.com