22:11 06.12.2019

Україна не розмовляє і не буде розмовляти з бойовиками

2 хв читати
Україна не розмовляє і не буде розмовляти з бойовиками

Президент України Володимир Зеленський підкреслює, що українська держава та її глава не вестиме переговорів з бойовиками, що діють на тимчасово окупованій території.

"Україна не розмовляє з бойовиками. Але ми з вами повинні розуміти, як відбуваються п'ять років усі ці розмови в Тристоронній контактній групі. Там присутня Україна, Росія, ОБСЄ і представники тимчасово окупованих територій. Тобто вони там є. Безпосередньо президент з ними не говорить, і не буде говорити, це зрозуміло", - сказав Зеленський в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна".

При цьому глава Української держави вказав, що на окупованій території Донбасу проживає багато людей і не всі вони сепаратисти. "Багато людей, які перетинають КПВВ, я з ними спілкувався, вони просять, я з ними зустрічався в Станиці Луганській, в Золотому. Вони хочуть припинення війни, вони кажуть, ми не хочемо в Росію, ми - українці, ми хочемо бути в Україні. З цими людьми ми повинні розмовляти, обов'язково", - пояснив він.

Президент вважає, що в мінській ТКГ повинні бути представники Донбасу, які переїхали в Київ та інші міста України. "Якщо вони (Росія - ІФ) говорять, що розмовляйте з жителями окупованих територій, ви не знаєте, що їм потрібно, так все дуже просто - давайте розмовляти з усіма. Нехай мешканці, які переїхали, теж приїдуть до Мінська, сядуть за стіл і скажуть, чому вони переїхали", - сказав Зеленський.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА