Дзюдо: Зантарая завоював бронзу на турнірі в Парижі

0
81
Георгій Зантарая

У боротьбі за третє місце українець здолав росіянина Абдулжалілова.

Український дзюдоїст Георгій Зантарая виборов бронзову медаль на турнірі Grand Slam в Парижі (Франція).

В 1/16 фіналу вагової категорії до 66 кг українець переміг представника Росії Арама Григоряна, після цього виграв сутичку у катарського дзюдоїста Аюба Ель-Ідрісі, в чвертьфіналі виявився сильнішим Мохамеда Абдельмавгуда з Єгипту, а в півфінальному поєдинку поступився молдавському дзюдоїсту Денису Вієру.

У боротьбі за третє місце українець переміг росіянина Абдулу Абдулжалілова. За 29 секунд до завершення сутички українець за свій прийом отримав оцінку ваза-арі.

Золото завоював Денис Вієру, срібло - грузин Важа Маргвелашвілі.

Нагадаємо, в минулому році на чемпіонаті світу в Баку Зантарая став бронзовим призером.

Раніше повідомлялося, що українці Яків Хамм і Єлизавета Каланіна завоювали срібні медалі на Гран-прі в Тель-Авіві (Ізраїль).