11:31 05.06.2018

Формулювання положення законопроекту про Антикорупційний суд щодо ради міжнародних експертів наразі не погоджено - Парубій

1 хв читати
Формулювання положення законопроекту про Антикорупційний суд щодо ради міжнародних експертів наразі не погоджено - Парубій

Остаточне формулювання положення законопроекту про Вищий антикорупційний суд у частині вирішальної ролі ради міжнародних експертів під час відбору суддів ще не погоджене, констатує голова Верховної Ради Андрій Парубій.

"Блок дискусії, який залишився щодо Вищого антикорупційного суду, - це повноваження громадської ради міжнародних експертів. Зараз тривають консультації, у тому числі у нас у залі, обговорення щодо того, яким чином забезпечити вирішальний вплив громадської ради міжнародних експертів", - сказав спікер на пленарному засіданні парламенту у вівторок.

Він зазначив, що в результаті обговорення буде знайдено компромісне формулювання відповідного положення законопроекту на підставі поправок, поданих народними депутатами.

"Якщо ми не знайдемо погоджену позицію, нам складно буде знайти 226 (голосів) для самого закону. Ми знайдемо той варіант, де буде вирішальне значення громадської ради, але сьогодні у нас буде можливість обговорювати і те, в якому форматі", - пояснив А.Парубій.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", після виступів парламентарів із трибуни на пленарному засіданні у вівторок продовжили розглядати поправки до другого читання законопроекту про Вищий антикорупційний суд. Нині депутати проходять групу правок, що стосуються повноважень ради міжнародних експертів.

Парламентарі мають розглянути близько 600 поправок із понад 1900.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Верхня палата парламенту Швейцарії відхилила план допомоги Україні на CHF5 млрд через "боргове гальмо"

Порошенко: Верховна Рада несе відповідальність за якість кадрової політики, досить мовчки натискати кнопки

Майже половина українців бачить погіршення в ситуації з демократією та економікою в країні за п'ять років каденції Зеленського - КМІС

Угорщина може позбутися права вето під час голосування в Євросоюзі - DW

Дозвіл Україні бити по території РФ може бути розширений і це залежатиме від ситуації на полі бою – Білий дім

Голова "Нафтогазу" Чернишов може повернутися в уряд - депутат Железняк

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА