11:41 18.05.2020

"МАУ" відклала продаж квитків на міжнародні рейси до 1 липня через негативний прогноз для галузі

2 хв читати
"МАУ" відклала продаж квитків на міжнародні рейси до 1 липня через негативний прогноз для галузі

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" відклала продаж квитків на всі міжнародні рейси до 1 липня 2020 року, про це на своїй сторінці у Facebook у вихідні написав президент "МАУ" Євген Дихне.

"Багато хто запитує, чому ми закрили продаж на сайті до 1 липня. Відповідь проста: ми аналізуємо те, що відбувається в країнах нашої потенційної маршрутної мережі, а також ситуацію в Україні (право на свободу переміщення за туристичними візами і загальний економічний стан населення країни). Наш прогноз плачевний, і Україна є частиною глобального тренду", - заявив він.

Дихне зазначив, що авіаринок не відновиться до рівня планів на 2020 рік раніше за 2023 рік, при цьому передусім відновлюватимуться середньомагістральні перельоти, а виручка авіакомпаній поточного року знизиться на $314 млрд.

Президент "МАУ" також зазначив, що планується зміна базового продукту компанії на основі глибокого розуміння ефекту від СOVID-19, зокрема відмова від гарячого харчування і надання упакованих страв, відмова від перевезення в салоні ручної поклажі, безконтактна реєстрація на рейс, термінали для температурного скринінгу, тимчасове закриття бізнес-лаунжів, призупинення продажу в duty free.

Водночас Дихне додав, що прискорений перехід на віддалену роботу приведе до структурних змін після СOVID-19 й уповільнить відновлення попиту, зокрема суттєво постраждають бізнес-перельоти.

"Авіакомпанії оптимізуватимуть свої витрати на флот: велику частину літаків буде поставлено "на бетон", прискоряться плани з виведення з флоту старих авіалайнерів, відмова від замовлених літаків, особливо широкофюзеляжних. Серйозний тиск чекає на лізингодавців, особливо власників старих повітряних суден і широкофюзеляжних літаків", - зазначає він.

На думку Дихне, пріоритетом діяльності авіакомпаній стане зниження витрат шляхом ефективного управління своїм парком: авіакомпанії використовуватимуть закінчення дії договорів для скорочення парків, а також спробують знизити лізингові платежі.

Президент "МАУ" також зазначив, що лізингодавці оздоровлюватимуть баланс шляхом продажу літаків, зниження цін і реструктуризації боргових зобов'язань, що, у свою чергу, викличе надлишок пропозиції на ринку і вплине на плани постачань. Відповідно, надмірна пропозиція повітряних суден у лізингу заважатиме зростанню виробництва, водночас плани щодо заміщення (виведення старих літаків із введенням у парк нових типів) можуть бути збережені.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Diia.City United закликала уряд прискорити запровадження е-бронювання та збільшити термін броні до 12 місяців

РФ завдала ударів по енергооб'єктах у п'яти областях, можливі зміни в обмеженні електропостачання - Міненерго

Націоналізовано активи компанії, пов'язаної з російським букмекером, на суму понад 1,8 млрд грн

Аграріям із чинною бронню на мобілізацію автоматично пролонговано її на 1 місяць

"Укренерго" запроваджує ліміти споживання на перший день літа з 18:00 до 23:00

"Укренерго" попереджає про ймовірне повернення до обмежень е/е через можливий дефіцит

Кабмін встановив із 1 червня тариф на е/е для населення в 4,32 грн/кВт-год - перший заступник голови енергокомітету Ради

Країни ЄС згодні координувати зусилля для скорочення імпорту енергоносіїв із РФ до нуля - єврокомісар

США планують залучити понад $62 млрд бюджетної допомоги Україні від міжнародних партнерів - заступник міністра

Нові вимоги ДБН до бомбосховищ можуть стати бар'єром для реалізації проєктів в Україні - ЄІБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА