20:52 01.09.2018

Трамп не побачив політичної необхідності в участі Канади в новій угоді з НАФТА

2 хв читати
Трамп не побачив політичної необхідності в участі Канади в новій угоді з НАФТА

Президент США Дональд Трамп не вважає, що існує політична необхідність того, щоб Канада залишалася в новій угоді північноамериканської зони вільної торгівлі (НАФТА).

"Немає політичної необхідності того, щоб залишати Канаду в новій угоді з НАФТА. Якщо ми не зможемо досягти справедливої ​​для США угоди ... Канаду буде виключено", - написав він у суботу в твіттері.

"Конгрес не має втручатися в ці переговори або ж я просто покладу край НАФТА, і у нас все буде набагато краще", - додав Трамп.

Трамп також назвав НАФТА "однією з найгірших торгових угод" і сказав, що угоду "ніколи не варто було підписувати". "Ми досягнемо нової угоди або повернемося до того, що було до НАФТА", - додав президент.

Минулого тижня в Білому домі заявили, що США і Мексика досягли угоди про майбутнє північноамериканської зони вільної торгівлі (НАФТА). Домовленостей з Канадою на той момент не було досягнуто.

28 серпня в Вашингтон на переговори вирушила глава МЗС Канади Христя Фріланд, до вихідних сторони так і не змогли дійти згоди з НАФТА. В результаті переговори було вирішено продовжити.

Переговори щодо перегляду умов були ініційовані Вашингтоном понад рік тому. В останні тижні участь в них брали тільки США і Мексика.

Нині НАФТА (NAFTA, угода про вільну торгівлю між Канадою, США і Мексикою - ІФ) є найбільшою в світі регіональною зоною вільної торгівлі. Створена в 1994 році для того, щоб скоротити торгові бар'єри в різних галузях економіки США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА