Світоліна програла Кудерметовій у чвертьфіналі турніру в Абу-Дабі

iSport.ua,  11 січня 2021, 17:20
0
191

Українка знову в трьох сетах поступилася росіянці.

Українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла подолати стадію чвертьфіналу турніру WTA в Абу-Дабі.

Перша ракетка України і п'ята у світі за підсумками трьох сетів поступилася росіянці Вероніці Кудерметовій з рахунком 7:5, 3:6, 6:7.

Матч тривав 2 години і 37 хвилин. На рахунку українки чотири ейси, чотири подвійні помилки і чотири реалізованих брейки з 11.

Також відзначимо, що це була друга зустріч тенісисток, де росіянка знову здобула перемогу в трьох сетах.

У півфіналі Кудерметова зіграє з українкою Мартою Костюк, яка сьогодні обіграла іспанку Сару Соррібес Тормо.