12 липня 2019, 08:30

Принципи узгодження діяльності донорів для підтримки впровадження електронної охорони здоров'я



Значні досягнення, спрямовані на забезпечення покращення здоров'я, економічної та гендерної рівності, а також досягнення Цілей Сталого Розвитку, потребуватимуть більшої координації між донорами, які фінансують eHealth.

Дуже важливо і нагально донорам довести свої інвестиції до цифрових стратегій охорони здоров'я країни, які підтримують національні стратегії охорони здоров'я. Це необхідно для того, щоб дозволити країнам здійснювати комплексний підхід до зміцнення систем охорони здоров'я, посилення та розширення надання якісних медичних послуг, а також для поліпшення даних (і спроможності використовувати їх) для покращення результатів охорони здоров'я.

Дотримуючись Принципів Цифрового Розвитку та працюючи через існуючі глобальні та регіональні зусилля, донори будуть:

1.Співпрацювати

Співпрацювати з метою узгодження інвестицій з національними стратегіями електронної охорони здоров'я.

2. Визначати пріоритети національних планів

Визначати пріоритетність інвестицій у національні плани, які включають "цифрові глобальні рішення", та уникати спеціально розроблених систем.

3. Оцінювати витрати

Залучення на ранніх етапах для визначення і кількісної оцінки довгострокових витрат на експлуатацію, обслуговування і підтримку цифрових систем охорони здоров'я для забезпечення сталої участі країн.

4. Відстежувати та вимірювати

Прозоро відстежувати інвестиції, прогрес, досягнення та успіхи у цифрових системах охорони здоров'я.

5. Зміцнення навичок донорів

Зміцнення технічних навичок донорів та основних можливостей, включаючи усвідомлення принципів цифрового розвитку.

Водночас донори інвестують у:

6. Національні стратегії

Створення та розвиток національної стратегії електронної охорони здоров'я, політики та регуляторної бази у галузі. Стратегії включають такі компоненти, як архітектура, стандарти, інвестиційні рамки, захист конфіденційності, а також детальні плани дій та моніторингу.

7. Зрілий континуум

Системи на рівні, що відповідає прогресу країни у процесі цифровогї зрілості.

8. Кадровий потенціал країни

Стійкий потенціал країни для лідерства у сфері цифрового здоров'я, управління, впровадження, нагляду, глобального прийняття та координації донорів.

9. Глобальні рішення

 Масштабовані, стабільні, доступні, сумісні та доказові цифрові продукти глобального здоров'я, які відповідають пріоритетам країни.

10. Спільне та рівноправне навчання

Мережі обміну інформацією між різними зацікавленими сторонами та рівноправне навчанням на національному та регіональному рівнях з метою сприяння координації та узгодженню діяльності з впровадження.

Принципи цифрових інвестицій / Принципи узгодження діяльності донорів для цифрової охорони здоров'я – розпочато на Всесвітньому Саміті Здоров'я в Берліні 16 жовтня 2018 року. Нижче наведені агенції та організації що схвалили ці Цифрові інвестиційні принципи.

Тиждень імунізації-2024 в Україні: нові досягнення та виклики

Тиждень імунізації – 2024 став гарним прикладом, що демонструє відданість України збереженню здоров'я громад навіть у цей складний час. Коли країна протистоїть як зовнішнім, так і внутрішнім викликам, роль просвітницької роботи в громадах стає ще більш важливою...

Шлях України до ЄС: Чому важливі показники вакцинації?

В останньому звіті Єврокомісії, який аналізує виконання Україною умов для вступу в ЄС, одним із ключових зауважень у сфері охорони здоров'я було відзначено, що рівень охоплення щепленнями в Україні значно нижчий за глобальні рекомендації ВООЗ...

Медичній реформі в Україні 5 років

5 років тому, 19 жовтня в Україні розпочалася медична реформа. Ключові успіхи в охороні здоров'я, яких наша країна досягла за цей час, свідчать про ефективність і прогрес медичної реформи, не дивлячись на виклики сьогодення...

Сильний громадянський рух – спроможна держава.

30 червня у Києві відбувся форум "Бачення України: реформування та відновлення соціально-гуманітарної сфери у перспективі 2030 року" на якому було представлено візійний документ "Бачення України 2030: соціально-гуманітарна сфера" Представлений документ – показник того, що громадськість, незалежні експерти може не лише критикувати, але й запропонувати конструктивне, експертне бачення розвитку України, зокрема в сфері охорони здоров'я...

Стратегія розвитку імунопрофілактики 2030: Україна – приклад для світу за рівнем вакцинації

Пандемія COVID-19 стала яскравим нагадуванням, як інфекційні хвороби здатні змінювати життя людей у всьому світі, і що вакцинація – це шанс повернутися до нормального життя...

Допоможемо мешканцям Херсонщини!

Вночі 6 червня окупанти підірвали греблю Каховської ГЕС на Херсонщині. З перших годин лиха українці з різних куточків країни та світу допомагають мешканцям затоплених регіонів – надають прихисток, збирають кошти та надсилають гуманітарну допомогу для тих, хто її потребує...