14:33 24.10.2018

Будапешт перейменує "уповноваженого із Закарпаття", згодом Київ запровадить посаду з питань транскордонного співробітництва

1 хв читати
Будапешт перейменує "уповноваженого із Закарпаття", згодом Київ запровадить посаду з питань транскордонного співробітництва

Формулювання посади угорського урядового "уповноваженого із Закарпаття" буде змінено наступного тижня, після чого в Міністерстві закордонних справ України запровадять схожу посаду, повідомив глава МЗС України Павло Клімкін.

"Рішення буде наступного тижня, його буде опубліковано в відповідних угорських джерелах. Ми домовилися, що після зміни назви та його публікації, ми в нашому міністерстві зробимо не зовсім відповідну, але посаду, що покриватиме транскордонне співробітництво", - сказав він журналістам, за підсумками двосторонньої зустрічі з главою МЗС Угорщини Петером Сіярто у Варшаві в середу.

За словами українського міністра, найближчим часом будуть проведені двосторонні міждержавні консультації з цього питання.

"Зараз визначаємо дати. Нашу делегацію очолюватиме директор Консульського департаменту, до її складу також мають бути включені представники інших міністерств", - конкретизував міністр.

При цьому П. Клімкін наголосив, що Україна не дозволить порушувати Віденську конвенцію про консульські відносини, так само як і українське законодавство на своїй території.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Верхня палата парламенту Швейцарії відхилила план допомоги Україні на CHF5 млрд через "боргове гальмо"

Порошенко: Верховна Рада несе відповідальність за якість кадрової політики, досить мовчки натискати кнопки

Майже половина українців бачить погіршення в ситуації з демократією та економікою в країні за п'ять років каденції Зеленського - КМІС

Угорщина може позбутися права вето під час голосування в Євросоюзі - DW

Дозвіл Україні бити по території РФ може бути розширений і це залежатиме від ситуації на полі бою – Білий дім

Голова "Нафтогазу" Чернишов може повернутися в уряд - депутат Железняк

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА