19:23 05.04.2018

В ЄС готують скаргу до СОТ на дії Китаю в сфері інтелектуальної власності

2 хв читати
В ЄС готують скаргу до СОТ на дії Китаю в сфері інтелектуальної власності

Європейську комісію турбує "суперечлива практика" Китаю в сфері інтелектуальної власності, в ЄС у зв'язку з цим розглядають питання щодо скарги до СОТ, повідомило близьке до ЄК інтернет-видання Euractiv.

Видання пише, що європейській компанії потрібно пройти "бойовий шлях" для виходу на китайський ринок: необхідно знайти місцеву компанію і створити з нею спільне підприємство, задля продажу найпростішого товару.

ЄС, вважають у Брюсселі, навпаки, відкритий для китайських компаній до такої міри, що останнім часом мала місце низка угод з придбання європейських підприємств китайцями, зокрема, в Німеччині. Така тенденція турбує європейських бізнесменів і політиків. Вони вважають, що з покупкою Китаєм близько 120 німецьких підприємств (починаючи з 2016 року) могла відбутися масштабна автоматична передача інтелектуальної власності.

У зв'язку з цим Єврокомісія може подати скаргу до СОТ. Euractiv наводить слова неназваного представника ЄК, який пояснює, що Євросоюз "виступає за необхідність широкої реформи, більшої прозорості та відкритості в Китаї на основі ринкових сил".

"Включаючи випадки надмірного втручання держави, стан контролю над перевиробництвом або некоректну практику в галузі технологій, інтелектуальної власності та інновацій", - додало джерело.

"Стандартизація правил гри між Старим континентом і Серединною імперією, теоретично, на порядку денному в межах дискусій щодо глобальної угоди ЄС-Китай з інвестицій. Але дискусії йдуть зі зниженою швидкістю", - відзначає європейське видання.

Наразі ЄС збирає докази і вивчає юридичні аргументи, щоб підготувати досьє для СОТ, цей процес може зайняти певний час, уточнює Euractiv.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Засновники індустріальних парків отримають безповоротні кошти на будівництво інженерно-транспортної інфраструктури - Шмигаль

Шмигаль: Економія електроенергії буде частиною нашого повсякденного життя в наступні роки

Ремонт високовольтної лінії не впливає на загальний обсяг імпорту е/е - "Укренерго"

МХП у I кв.-2024 скоротив чистий прибуток утричі, втратив $10 млн від війни і відмовився від виплати дивідендів

УЗ за 5 міс. збільшила обсяг перевезення вантажів на 30%

Мобілізація та міграція є основними причинами "кадрового голоду"

Експорт товарів з України в травні скоротився до квітня лише на 0,5% за зниження імпорту на 7% - торгпред

Ліміти споживання е/е у вівторок зберігаються знову на всю добу - "Укренерго"

Українцям потрібно звикати до відключень е/е як до нормального явища на тривалий час - директор Центру досліджень енергетики

В Україні запустили сайт з інформацією про запроваджені проти РФ санкції за її агресію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА