18:49 26.07.2018

Роботу із визначення принципів миротворчої місії на Донбасі буде продовжено - підсумок політдиректорів "Нормандської четвірки"

1 хв читати
Роботу із визначення принципів миротворчої місії на Донбасі буде продовжено - підсумок політдиректорів "Нормандської четвірки"

На зустрічі політдиректорів міністерств закордонних справ країн "Нормандської четвірки" (Німеччина, Франція, Україна Росія) у Берліні сторони обговорили модальності майбутньої миротворчої операції ООН у зоні конфлікту на Донбасі та домовилися продовжити роботу.

Як повідомляє в четвер прес-служба МЗС України, на виконання домовленостей, досягнутих під час берлінської зустрічі міністрів закордонних справ "Нормандської четвірки" 11 червня 2018 року, в Берліні 26 липня відбулася перша зустріч політдиректорів МЗС.

"Відбулася предметна дискусія за модальностями майбутньої миротворчої операції за мандатом ООН, що має сприяти виконанню Мінських домовленостей і відновленню суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської областей", - зазначено в повідомленні.

Зазначається, що, "незважаючи на наявність значних розбіжностей з російською стороною, представники України, Німеччини, Франції та Росії домовилися продовжити роботу над визначенням базових принципів миротворчої операції в зоні конфлікту".

"Для української сторони, серед іншого, є важливим, що мандат майбутньої операції має поширюватися на всю тимчасово окуповану територію, зокрема й державний українсько-російський кордон у зоні конфлікту, і передбачати виведення іноземних збройних формувань, військової техніки та найманців, а також сприяти встановленню миру в регіоні ", - нагадали в МЗС України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

Стефанішина обговорила зі Столтенбергом очікування і підготовку до майбутнього саміту НАТО у Вашингтоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА