16:53 08.07.2019

П'ять документів про співпрацю підписано на саміті Україна-ЄС

2 хв читати
П'ять документів про співпрацю підписано на саміті Україна-ЄС

На саміті Україна-ЄС у понеділок у Києві було підписано п'ять документів про співпрацю між Києвом і Брюсселем.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", низку документів про співпрацю між Україною та ЄС було підписано в рамках саміту.

За інформацією агентства "Інтерфакс-Україна", було підписано угоду, що передбачає фінансування другої фази проекту U-LEAD в Україні, спрямованої на залучення допомоги ЄС для стимулювання реалізації реформи децентралізації. Передбачається, що загальний внесок ЄС у рамках угоди становить EUR40 млн.

Також підписано угоду про фінансування заходів із підтримки України в реалізації ключових реформ та імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у частині щодо Зони вільної торгівлі (ЗВТ), зокрема у сферах, що стосуються сільського господарства, довкілля, енергетики, державних закупівель, ділового та інвестиційного клімату, торгівлі, трудових відносин. Так, загальний внесок ЄС становить EUR44 млн.

Крім того, сторони підписали угоду про фінансування другої фази "Антикорупційної ініціативи" з загальним бюджетом EUR22,9 млн. Проект спрямований, зокрема, на посилення незалежності, ефективності та стійкості антикорупційних установ.

Ще одна підписана угода - щодо підтримки громадянського суспільства та культури - передбачає залучення фінансування ЄС розміром EUR10 млн для підвищення можливостей організацій громадянського суспільства та закладів культури.

Сторони також підписали додаткову угоду про внесення змін до Угоди про фінансування програми підтримки ЄС для сходу України на виділення додаткових EUR10 млн. Так, допомогу буде спрямовано на забезпечення поліпшення доступу до адміністративних і соціальних послуг для переселенців, зокрема в зоні, прилеглій до лінії зіткнення; на заходи, спрямовані на розвиток мікро-, малих і середніх підприємств; підтримку секторальних реформ і структурних змін у сфері охорони здоров'я, освіти та критичної інфраструктури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА